Firmamız ; yılların getirmiş olduğu tecrübe ve deneyimle faaliyetlerine PARSROS Grup adı altında devam etmektedir .
Müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda ulusal ve uluslararası standartlar göz önünde bulundurularak ; Beton , Zemin , Çimento , Asfalt sektörlerinde kullanılan birçok kalıbın imalatını gerçekleştirmektedir.
Kalıplarımız ; Çimento ve Beton Fabrikalarında, Üniversitelerde , Araştırma Laboratuvarlarında , Yapı Denetim Laboratuvarlarında , İnşaat Sektöründe, Savunma Sanayisinde ve daha birçok sektörde kullanılmaktadır . Kalıplarımız ; hata ve deformasyona uğramadan son müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır . Müşteri memnuniyetini her zaman en üste seviyede tutan firmamız müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda birçok sektör için Özel Kalıp İmalatı yapmaktadır . Her geçen gün yurt dışında müşteri portföyünü artıran firmamız ihracat miktarı ile ülke ekonomisine fayda sağlamaktadır .

 

 

Misyonumuz 

Faaliyet göstermiş olduğumuz kalıp sektöründe doğru ve en uygun fiyatla , en kaliteli ürünlerin imalatını gerçekleştirerek müşterilerimize maksimum fayda ve verimliliği sağlamak temel misyonumuzdur . 

 

Vizyonumuz

Yurtiçi ve yurtdışında hizmet vermiş olduğumuz firmalarca takdir ve tercih edilen bir konumda olmayı prensip edinmiştir. Faaliyetine devam ettiğimiz sektörde Türkiyenin önde gelen üretici firmalarından biri olup yaptığı arge çalışmalarıyla ülkemize daha iyi hizmet etmek ve yurtdışında daha fazla söz hakkına sahip olmayı kendine vizyon edinmiştir

 

Değerlerimiz;

Müşteri Odaklılık – Kalite – Güvenilirlik – Yenilikçi -Sorumlu ve Özverili